O firmie

Polski producent

Jesteśmy polskim producentem sprzętu laboratoryjnego. Projektujemy i produkujemy urządzenia laboratoryjne.

Dystrybutor sprzętu

W celu zagwarantowania pełnej oferty sprzętu laboratoryjnego zajmujemy się także dystrybucją urządzeń innych firm. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem na Polskę urządzeń amerykańskiej firmy Labnet International oraz materiałów laboratoryjnych firmy Axygen należących do korporacji Corning. Ponado jesteśmy dystrybutorem urządzeń dynamicznej, tajwańskiej firmy Major Science. Nie wybieramy przypadkowych produktów, muszą one wpisywać się w naszą filozofię gwarantującą wysoką jakość. 

Innowacyjność

Produkty i urządzenia, które oferujemy zostały zaprojektowane uwzględniając praktykę i uwagi użytkowników. W czasie kolejnych realizacji spotykamy się z nowymi, bardzo dobrymi pomysłami naszych Klientów, które w miare możliwości są przez nas wprowadzane. 

Zamówienia Indywidualne

Projektujemy i wykonujemy urządzenia i akcesoria także pod bardzo indywidualne wymagania Klienta.

Wysoka jakość

Chcąc konkurować z wielkimi korporacjami stawiamy na jakość. Wynika ona z bardzo dobrego projektu i zastosowania najlepszych materiałów i podzespołów do produkcji.

Konkurencyjna cena

Przemyślane i udoskonalane latami rozwiązania pozwalają nam tworzyć wysokiej jakości urządzenia przy zachowaniu bardzo konkurencyjnej ceny, o czym przekonają się Państwo już przy pierwszym zapytaniu.